ZAJĘCIA DODATKOWE

Język angielski towarzyszy mi od najmłodszych lat, pierwszą styczność z tym językiem miałam w wieku 6 lat za sprawą kaset magnetofonowych z serii „Looney Tunes – Zwariowane melodie”. Będąc fanką królika Bugs’a i kaczora Daffy’ego zapamiętywanie angielskich rymowanek przychodziło mi z ogromną łatwością. Od tamtego czasu pasja do nauki języka angielskiego wzrastała z każdym kolejnym rokiem. Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego, pogłębiając wiedzę dot. specjalistycznych odmian języka angielskiego. Ponadto pracuję jako lektor w Międzynarodowym Centrum Edukacyjnym i Językowym TRANSLATOR. Kontakt z ludźmi a zwłaszcza z dziećmi sprawia mi niesamowitą radość dlatego świetnie odnajduję się w Ejbisi, gdzie mogę w sposób naturalny i swobodny uczyć dzieci komunikować się w języku angielskim co z pewnością będzie przydatne w dalszych latach ich życia.

Nazywam się Meranda Benedicta Abisola. Mam 23 lata i pochodzę z rdzennego plemienia Joruba wywodzącego się z Nigerii. W kręgu moich zainteresowań leży nauka, poznawanie nowych kultur, muzyka oraz poznawanie nowych ludzi. w 2015r. ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie im Tai Solarin w Nigerii. Posiadam roczne doświadczenie w pracy z dziećmi, które nabyłam pracując w szkole średniej zaraz po ukończeniu studiów. Przebywanie z dziećmi zawsze sprawiało mi radość dlatego chciałabym rozwijać swoje umiejętności w ich nauczaniu. Największą inspiracją w moim życiu jest Bóg i moja matka.

Nauczanie zawsze mnie fascynowało. Przebywając osiem lat w Wielkiej Brytanii zdobyłam odpowiednie kwalifikacje by nauczać dzieci języka angielskiego. We wrześniu 2013 roku wyjechałam na miesięczny wolontariat do Kenii. Podczas tych 4 tygodni uczyłam dzieci angielskiego, układόw tanecznych oraz podstaw gry w krykieta w jednej z wiosek niedaleko stolicy kraju Nairobi. Wtedy utwierdziłam się w przekonaniu, że nauczanie języka angielskiego oraz praca z dziećmi sprawiają mi największą radość.

Nauczyciel muzyki i rytmiki. Od dziecka moje życie było związane z muzyką. Myslę, że muzykę odziedziczyłam w genach po mamie i dziadkach. Muzyka to moja pasja. Jestem pianistką, ukończyłam Akademię Muzyczną w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Ponad to przebywałam 5 lat za granicą, gdzie mogłam zetknąć się z kulturą i muzyką gospel. W tamtejszej uczelni Lee University znajdującej się w Cleveland Tennessee w USA zdobyłam tytuł magistra muzyki kościelnej. Obecnie wykładam na katowickiej Akademii Muzycznej oraz w Studiu Wokalistyki Estradowej w Katowicach. Jestem również założycielką chóru gospel "Z Miłości" z siedzibą w Chorzowie Batorym, który aktywnie działa w kraju i za granicą. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i studentami.

Ukończyłam studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II o kierunkach: Informatyka, Socjologia, Nauki o Rodzinie wraz z przygotowaniem pedagogicznym. Uczestniczyłam również w półrocznym stypendium zagranicznym- Erasmus na Katolickim Uniwersytecie w Rużomberoku. Absolwentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego na kierunku: Wiedza o społeczeństwie. Cały czas się dokształcam biorąc udział w różnych szkoleniach i kursach, aby rozwijać swój dotychczasowy dorobek zawodowy. W październiku 2015 roku ukończyłam szkolenie z zakresu „Wykorzystanie zestawów LEGO®Education w pracy z dziećmi” organizowane przez Centrum Kształcenia Ustawicznego PozRobot w Warszawie. Jestem nauczycielką z 5-letnim stażem pracy z dziećmi w różnym wieku oraz pochodzących z różnych środowiska często z rodzin dysfunkcyjnych. Jednym z ciekawszych doświadczeń zawodowych była praca w Plymouth (Wielka Brytania) jako nauczycielka 5-latków. Praca ta wymagała ode mnie dużej odpowiedzialności ale dostarczała wiele radości i satysfakcji. W pracy najważniejsze jest dla mnie dobro i rozwój dziecka.

Od najmłodszych lat uwielbiałam zajmować się dziećmi i organizować im czas. Moim marzeniem było zostać nauczycielką, co w efekcie przełożyło się na ukończenie studiów pedagogicznych o specjalności Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zdobyłam również tytuł licencjata Nauk o Rodzinie na tej samej uczelni. Doświadczenie zawodowe zdobywałam poprzez praktyki studenckie, półroczny wolontariat w klasie „0”, dwuletni wolontariat na Uniwersytecie Dzieci w Olsztynie jak i pełnienie funkcji wychowawcy na pięciu dwutygodniowych koloniach dla dzieci. Z dużym zaangażowaniem staram się organizować dla podopiecznych zajęcia czerpiąc inspiracje z różnych źródeł, tak aby każdy miał możliwość w przystępny dla siebie sposób poszerzyć wiedzę. Najważniejsze dla mnie to poznanie potrzeb dzieci i ukierunkowanie swojej pracy na ich indywidualne potrzeby. Zdobyte doświadczenie utwierdziło mnie w przekonaniu, iż dzieci najchętniej uczą się poprzez zabawę, dlatego moje zamiłowanie do klocków LEGO, które od zawsze towarzyszyło mi w życiu, dało mi szansę na połączenie pracy z zabawą. Jestem przekonana, iż klocki pozytywnie wpływają na całościowy rozwój dzieci.

Nauczyciel wychowania fizycznego, trener judo. Ukończyłem studia magisterskie na wydziale wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od kilku lat prowadzę zajęcia ogólnorozwojowe z elementami Judo dla dzieci i młodzieży szkolnej w ramach programu o nazwie: ,,Więcej ruchu dla maluchów''. Celem zajęć jest zapoznanie dzieci z zabawami ruchowymi oraz ćwiczeniami wspomagającymi naturalny rozwój motoryczny, a ponadto naukę bezpiecznego upadania (pady judo) oraz podstawowe nazewnictwo w języku Japońskim.

michael kors michael kors el corte ingles el air max 97 corte ingles air max 97