Żłobek
w Rudzie Śląskiej

ul. Kłodnicka 54a ​, 41-706 Ruda Śląska

Umów się na rozmowę

ul. Kłodnicka 54a ​, 41-706 Ruda Śląska

Jesteśmy dostępni od Pn-Pt
w godz. 6:30-17:00

Oceń nas w social mediach

Chcesz zobaczyć co ciekawego aktualnie dzieje się w naszym Przedszkolu? Polub nasz fanpage na Facebooku

Nasze zasady to:​

  • opieka i akceptacja​
  • pomoc i wsparcie
  • zabawa i wychowanie 
  • wszechstronny rozwój
  • wczesne wspomaganie i terapia
  • aktywna współpraca z rodzicami

Dziecko jest dla nas najważniejsze.

W żłobku realizowane są nowoczesne programy edukacyjno – rozwojowe m.in. język angielski dla najmłodszych. Podczas zajęć wykorzystujemy różnorodne metody wychowawcze takie jak: „Metody Ruchu Rozwijającego” autorstwa W. Sherborne, „Metody Aktywnego Słuchania Muzyki” B. Strauss, „Metody Gimnastyki Ekspresyjnej” wg R. Labana, Zabawy z chustą Klanza.
Stawiamy na naukę samodzielności, kreatywności i ciekawości świata. Potrzeby i emocje dzieci traktujemy z szacunkiem i dbamy o to, aby każdy maluch miał poczucie ciepła i bliskości. Łączymy spokojną, domową atmosferę z edukacją i wszechstronnym rozwojem naszych podopiecznych. Okres żłobkowy jest bardzo istotny, ponieważ kształtuje u dzieci ważne społeczne umiejętności, które będą im towarzyszyć w całym późniejszym życiu. Najważniejszymi fazami jest rozwój mowy, rozwój ruchowy tj. doskonalenie chodzenia i koordynacji ruchów, a także wzrastająca potrzeba samoobsługi i samodzielności. Naszym celem jest zagwarantowanie bezpiecznej, wszechstronnej opieki naszym dzieciom zaspakajając ich indywidualne potrzeby oraz rozwijając ich wrodzone talenty, umiejętności społeczne, emocjonalne czy językowe. Naszym priorytetem jest kształtowanie u dzieci kompetencji, które pomogą im odnosić sukcesy w przyszłości. Dzieci oprócz opieki i troski otrzymują indywidualne wsparcie i terapię, zajęcia z języka angielskiego prowadzone metodą naturalną.

Zapraszamy serdecznie

Tylko u nas fizjoterapia i terapie w ortezie Fixform

Jesteśmy dostępni od Pn-Pt
w godz. 6:30-17:00

Cennik

  • Opłata miesięczna za pobyt w żłobku w godzinach 6:30-17:00 – 1200,00 zł
  • Po godzinie 17 każda rozpoczęta godzina – 25 zł
  • Opłata rekrutacyjna – 250 zł (opłata 1 x w danym roku szkolnym)

Ramowy rozkład dnia w Żłobku EJBISI

ul. Kłodnicka 54a ​, 41-706 Ruda Śląska

Żłobek EJBISI w Rudzie Śląskiej korzysta z dofinansowania przez gminę opieki nad dziećmi zamieszkałymi na terenie Miasta Ruda Śląska.